В Україні повідомили про кількість жінок в рядах ЗСУ

фото: images.unian.net

Відповідно до даних, які надала перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко, в українській армії проходять службу (на контрактній основі) 25 тис. жінок. Геращенко в повідомленні також згадала військовий парад до Дня Незалежності України, в якому вперше пройшла колона жінок-військовослужбовців.

За словами Геращенко, урочистий захід, приурочений до 27-ої річниці Незалежності України, був майже ідеальним. Тільки не вистачило акценту на тому, що головною вулицею столиці вперше пройшли жінки-військовослужбовці. Мало хто з українців знає, що 25 тисяч жінок нарівні з чоловіками захищають Батьківщину від ворога, з яких близько 3 тисяч мають звання офіцерів.

Геращенко зазначила, що парад став демонстрацією нового етапу української історії, перш за все військової. Прапори з іменами українських героїв сучасності та минулих років, нова форма, нові берети – все це, на її думку, має допомогти зробити українську армію не схожою на армію агресора.

В кінці свого повідомлення Геращенко висловила подяку воїнам, які встали на захист Батьківщини, і президенту Петру Порошенко, за створення потужної української армії.

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*