Український лідер розповів про користь кризи для країни

фото: images.unian.net

В своєму блозі в Twitter президент України Петро Порошенко написав слова подяки українцям за сміливість та стійкість, яку вони продемонстрували в умовах війни та економічної нестабільності. Він підкреслив, що всі складнощі, з якими змушені стикатися громадяни України, є результатом дій агресора – Росії.

У своєму повідомленні лідер держави зазначив, що тривала війна та економічна криза дозволили наростити українцям «міцні м’язи», що обернулося користю для держави.

Своєю заявою президент України вкотре дав зрозуміти, що має намір припинити співпрацю з Російською Федерацією і назавжди вийти із зони впливу агресора. Головним завданням українців він назвав збереження незалежності, що дозволить країні стати великою та сильною.

Зазначимо, що раніше Мінфін України закріпив за собою новий антирекорд з моменту Майдана, який стався ще в 2014 році. На сьогоднішній день державні рахунки України налічують лише 1,9 млрд. гривень, що в перерахунку на долари – близько сімдесяти мільйонів. Зараз же головна проблема української економіки полягає у великій сумі зовнішнього боргу. При цьому більшу частину грошей Україна заборгувала МВФ.

І без того складне становище погіршує й збройне зіткнення на сході країни. На даний момент представники Організації Об’єднаних Націй підкреслюють, що жертвами зіткнення на Донбасі стали близько десяти тисяч громадян.

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*