В Україні заявили про бажання українізувати Далекий Схід

фото: andriymatsola.org

Під час бесіди з журналістами видання «Український тиждень» Олег Медведєв, позаштатний радник президента України, заявив, що хотів би поширити українську мову на Далекому Сході. Медведєв акцентував увагу на тому, що межею може бути Зелений Клин.

За словами Медведєва, використання української мови з кожним роком розширюється, тому можна починати замислюватися про так звану «м’яку українізацію».
Необхідно проводити розумну політику, яка б дозволила залучити на бік україномовної спільноти більше людей, при цьому, не використовуючи методи примусу.

Медведєв зазначив, що масштаби використання української мови можна було б розширити аж до Кубані, проте ситуація на Сході України демонструє те, що далі Донбасу українізація не просунеться. За словами Медведєва, в районах, що межують з Російською Федерацією, люди вважають за краще розмовляти російською мовою і навряд чи щось зміниться. Він зазначив, що на Донбасі відбулася настільки глибока русифікація, що на даний момент немає шансів успішно українізувати даний регіон.

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*