Супрун дала українцям поради щодо безпечного збору врожаю

фото: scontent.fhrk1-1.fna.fbcdn.net

В. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун проінструктувала українців на своїй сторінці в соцмережі, як захистити себе при роботі на природі.

Супрун виділила кілька ризиків при роботі в саду, городі чи полі. Одним з небезпечних факторів є бактерія, що служить збудником правця. Тому бажано працювати в спецодязі і рукавичках, щоб при наявності відкритих ран бактерія не потрапила в організм. Також нагадала про необхідність щеплення від цієї хвороби і підкреслила, що в інтернеті можна перевірити запаси вакцин у всіх областях країни.

В. о. міністра зазначила і позитивні сторони роботи в городі, порівнюючи їх з тренуваннями в спортивному залі, оскільки йде фізичне навантаження на групи м’язів рук, ніг і спини. Таку роботу називають ще агрофітнесом. Супрун наголосила, що треба періодично змінювати види діяльності, контролювати своє самопочуття, проводити розминку і робити перерви.

На думку чиновниці, ще одним позитивним критерієм даного виду діяльності є сприятливий вплив на психічний стан людини. Вона підкреслила, що садівництво використовують в деяких психіатричних клініках, як одного з видів терапії.

Згідно ще однієї рекомендації медика, роботи на природі краще виконувати вранці або ввечері, щоб запобігти перегріву, сонячного удару або опіків. Нагадала також, що необхідно часто пити воду і використовувати засоби від сонця.

Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*