В українському ЗМІ розповіли про наміри Порошенка щодо президентських виборів

фото: pbs.twimg.com

Заступник головного редактора газети «Дзеркало тижня» Сергій Рахманін розповів, що в АПУ Порошенко планують перенести вибори на літній період.

Рахманін зазначив, що таким способом Порошенко зможе змінювати підсумки виборів, оскільки в літній період явка на вибори значно менше. Він підкреслив, що влітку не варто очікувати великої кількості молоді у виборчому процесі. Журналіст припустив, що політтехнологи Порошенко вважають, що в літній сезон електорат лояльніше поставиться до влади, ніж у весняний.

Сергій Рахманін підкреслив, що перенесення аргументують недоліками в Конституції, оскільки термін повноважень президента закінчується в той день, коли він давав присягу. Згідно з конституцією країни президентські вибори повинні проходити в останню неділю березня на п’ятому році повноважень, а це 31.03.2019. Якщо взяти до уваги всі моменти виборчого процесу, то повноваження чинного президента закінчаться 31.05.2019, а присягнув він сьомого червня. АПУ може оперувати тим, що дана ситуація обмежує права Порошенко, як президента країни, оскільки до закінчення його повного терміну ще тиждень.

Журналіст нагадав, що раніше Порошенко повідомляв, що проведення президентських виборів зашкодить провадженню реформ в країні.

Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*