Папа Римський має намір викорінити педофілію з католицької церкви

фото: www.eurotopics.net

Як повідомляє BBC, 25 серпня в Ірландію прибув Папа Римський Франциск. Головним приводом для візиту став сексуальний скандал за участю католицьких священиків. Папа Римський під час свого виступу в Дублінському замку заявив, що йому соромно за дії служителів церкви, які займалися розбещенням малолітніх, і він має намір назавжди викорінити педофілію з церковного лона.

У своєму виступі Папа зізнався, що він відчуває біль і сором за бездіяльність з боку церковної влади, яка не відреагувала на аморальні дії священиків. Він підкреслив, що приховування злочинів, замовчування і байдужість мають каратися не менше, ніж дії священиків-педофілів. Під час перебування в Дубліні понтифік зустрівся з жертвами сексуального насильства. Як повідомляє Irish Times, всього їх було 8. Пізніше Папа Римський сотворив безмовну молитву на згадку про жертв священиків-розбещувачів.

Прем’єр-міністр Ірландії Лео Варадкар заявив про те, що кожен священик, який коли-небудь здійснював сексуальне насильство, повинен бути покараний. Варадкар звернувся до Папи Римського з проханням вислухати жертв і нарешті покласти край цим злочинам.

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*