У МОЗ нагадали про корисні властивості води

фото: i.ytimg.com

На Facebook-акаунті в.о. міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун з’явилося повідомлення про важливість регулярного вживання води. Вона зазначила, що з 27 серпня почнеться тиждень води, тому необхідно нагадати, чому людський організм так потребує рідини.

За словами Супрун, той факт, що людина не може жити без води, знають всі, проте іноді люди забувають пити її в достатній кількості. Це провокує зневоднення, симптомами якого є сухість у роті, втома, зниження концентрації уваги та головний біль. Якщо ж людина регулярно п’є воду, то у неї з’являється більше шансів уникнути стресу, хронічної втоми та поліпшити роботу організму в цілому.

Супрун написала, що багато людей перестають цінувати воду, оскільки мають до неї постійний доступ. У цей час близько 2 млрд. людей змушені долати десятки або навіть сотні кілометрів для того, щоб знайти воду. У деяких випадках їм доводиться вживати воду із забруднених джерел. Це провокує поширення хвороб і збільшення смертності.

З приводу денної норми вживання води Супрун не дала чітких рекомендацій, пояснивши це тим, що необхідно враховувати масу чинників: клімат, спосіб життя, харчування тощо.

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*