У Львівській області провели турнір між розвідниками ЗСУ

фото: www.mil.gov.ua

На офіційному веб-сайті Міністерства оборони України помістили інформацію про результати змагань.У змаганнях були залучені майже 100 розвідників, які раніше змогли успішно пройти відбір.

Начальник розвідки сухопутних військ ЗСУ полковник Андрій Мельников повідомив, що змагання такого роду влаштовуються вже другий рік поспіль. Він підкреслив, що в цьому році завдання відрізнялися від торішніх, оскільки організатори намагаються адаптуватися до умов, які постійно змінюються на сході країни.

Мельник розповів, що на турнірі 2018 року левову частку уваги надали протидії російській розвідувальній техніці, яку застосовують на окупованих територіях України. Також підкреслив, що розвідникам доводилося шукати мінні поля і знешкоджувати їх.

Зі слів полковника, вибрати переможця було складно, оскільки всі групи показали хороші підсумки. Місця на турнірі розподілялися по десятих частинах балів. Перемогу змогли отримати солдати одного з окремих розвідувальних батальйонів.

Організатори підкреслили, що в майбутньому збільшать масштаб турніру. Мають намір створити умови, щоб розвідувальні групи могли координуватися між собою, що допоможе ефективніше боротися із противником.

Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*