В ООН відзначили необхідність допомоги Венесуелі

фото: i.pinimg.com

Співробітники Міжнародної організації допустили, що міграція у Венесуелі досягне розмірів середземноморської кризи, яка відбулася три роки тому, інформує BBC.
Важка ситуація в державі, можливо, перейде в сильну кризу, тому необхідно готуватися до різних варіантів розвитку подій, зазначив представник ООН з міграції Джоел Миллмэн.

Протягом чотирьох років понад 2 млн. громадян Венесуели виїхали з країни. Люди залишають свою батьківщину, щоб захистити себе від економічних проблем, які сильно вдарили по запасах медикаментів та продовольства.

На даний момент жителі країни побоюються, що надалі їм перекриють можливість залишати державу, тому кількість людей на митницях збільшується. На маленькому пропускному пункті Аквас Вардес, який дозволяє людям потрапити в Перу, зафіксовано понад 2500 громадян Венесуели протягом одного дня.

Країни-сусіди Венесуели намагаються посилити контроль пропуску, щоб зменшити число мігрантів. Уряд Перу прийняв закон, згідно з яким в країну можуть в’їжджати громадяни з чинним паспортом. Еквадор намагався впровадити ідентичні нововведення, але суд постановив, що ці правила суперечать свободі пересування людей.

Генсек Міжнародної організації Антоніо Гутерріш планує направити до Венесуели команду від ООН, яка допоможе стабілізувати ситуацію з мігрантами в регіоні.

Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*