Порошенко оприлюднив привітання Донецьку

фото: dpchas.com.ua

Петро Порошенко у себе на сторінці в соцмережі привітав Донецьк і Рівно з Днем міста.

Президент зазначив, що мешканці Рівного відзначають це свято на вільній території України, а жителі Донецька на окупованій. Порошенко підкреслив, що незабаром символ України, а точніше національний прапор, знову повернеться в столицю Донбасу.

Цікаво простежити тенденцію таких привітань.

Отже, у 2017 році привітання обійшлося без прапора, але гімн він пообіцяв. Гарант підкреслив, що про жителів Донецька не забувають і намагаються повернути їх до складу України. У торішньому привітанні президент був впевнений, що у Донецьку знову заграє гімн України.

Двома роками раніше Порошенко у привітанні в Instagram заявив, що гімн вже грав у Донецьку та розвивався прапор над містом на день Незалежності країни. І дана подія, на його думку, стала дуже символічною.

Гарант у 2015 році вирішив не зачіпати тему національних символів України, а заявив, що надасть допомогу у відновленні території Донбасу. Відзначимо, що це була остання його заява, в якій він торкнувся теми відновлення.

У 2014 році Порошенко не згадував День міста, а привітав з Днем шахтаря, хоча обидва ці свята проводяться одночасно. Тоді він зазначив, що вже організовують збори коштів на відновлення інфраструктури регіону і в наступному році територія буде звільнена. Але цього так і не відбулося.

Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*