Відомий активіст пояснив, чому підтримує Тимошенко

фото: newsone.ua

Відомий активіст і юрист Геннадій Друзенко заявив, що підтримує ідею Юлії Тимошенко у реформуванні країни, і вітає перехід до парламентської форми правління.
Друзенко повідомив, що виключно завдяки глибоким змінам у країні, Україна зможе брати активну участь у світових перегонах. Задля втілення цієї ідеї волонтер відмовився від навчання в США і звільнився з посади керівника ПДМШ.

Юрист переконаний, що Україна потребує Нової Конституції, яка буде суспільним договором громадян країни і підкреслив, що бере участь у її розробці. Також зазначив, що Юлія Тимошенко не домінує у спорах щодо створення, а модерує їх.

Він упевнений, що глава «Батьківщини» зробить Суспільний договір основою своєї передвиборчої програми, яка в майбутньому вплине на українських політиків.

Нагадаємо, що в День Незалежності України партія Тимошенко презентувала новий проект, який дозволить українцям взяти участь у створенні Нової Конституції країни. В її рамках країна стане парламентською республікою, голову якої обиратимуть громадяни з керівників політичних партій. Жителі республіки отримають більше можливостей, щоб контролювати дії влади.

Незабаром в мережі почне працювати інтернет-ресурс, який дозволить українцям взяти участь у створенні Нової Конституції.

Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*