Україна переходить на цифрове телебачення

фото: encrypted-tbn0.gstatic.com

У Національній раді з питань телебачення та радіомовлення України повідомили, що 31 серпня поточного року зникне аналогове телебачення. Відповідну постанову Кабмін прийняв 13 липня 2018 року. Було враховано пропозицію Нацради щодо часткового збереження аналогового ТБ, тому жителі деяких територій України як і раніше будуть мати до нього доступ.

Відповідно до поправок, прийнятих 18 липня 2018 року, аналогове ТБ збережеться на територіях, де діє особливий режим мовлення. Перш за все, це стосується прикордонних областей, які можуть опинитися під інформаційним впливом з боку Росії. Крім цього, українські компанії, у яких немає цифрової ліцензії, зможуть зберегти аналогове мовлення.

На даний момент головне завдання полягає в тому, аби проінформувати населення України про майбутні зміни. Зокрема, працюють call-центри, в яких можуть надати необхідну інформацію про перехід на цифрове телебачення. До того ж, як тільки зникне аналогове ТБ, українці масово почнуть купувати перетворювачі цифрового сигналу, тому необхідно наповнити полиці магазинів відповідним товаром.

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*