Депутат вважає, що Україна опиниться на узбіччі світового розвитку

фото: informator.news

Нардеп ВРУ Сергій Лещенко у своєму інтерв’ю інформвиданню «Країна» повідомив, що якщо керівництво країни не перегляне свої дії, то ймовірно країна опиниться на узбіччі світового розвитку. Крім цього, нардеп піддав критиці і дії голови держави Порошенко. Він підкреслив, що намагаючись створити свій власний рай, чинна влада втрачає шанси і можливості, якими володіє держава. При цьому, покращення ситуації в державі і зовсім її не хвилює.

Депутат заявив, що лідер країни і його адміністрація крадуть не тільки гроші, але й час, що значно гірше. Гроші ще можна буде заробити, а от з втраченими шансами ситуація інша.

При цьому, функціонер впевнений, що адміністрація країни вже не має монополії на насильство, тим самим, держава все більше стає схожою на Колумбію. Однак, якщо в Колумбії все ґрунтувалося на кокаїні, то у нас – на митниці, лісоматеріалах і політичної корупції. Як результат, в державі вже немає незалежних правоохоронних і судових органів. Всі структури пронизані корупцією.

У той же час, функціонер додав, що в умовах корумпованості основних інститутів країни не може йти і мови про те, щоб рівнятися на інші, більш розвинені країни. Лещенко впевнений, що зараз за економічними показниками влада країни намагається наздогнати не Польщу, а свої ж показники, які були в часи правління Ющенка і Януковича. Нардеп підсумував, що влада країни не може зупинитися в гонитві за минулим.

Нагадаємо, що раніше парламентар ВРУ Дмитро Лінько прирівняв державу до «шахіду», підкресливши, що якщо в країні приймуть рішення про зупинення залізничного транспортування пасажирів в Росію, то таке рішення нашкодить лише Україні і нікому більше.

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*