Медведчук повідомив про розрив усіх зв’язків з бізнесменом Коломойським

фото: www.all.net.ua

Український політик, голова партії «Український вибір» Віктор Медведчук в телеефірі 112 каналу повідомив, що остання його розмова з українським бізнесменом Ігорем Коломойським була близько чотирьох років тому, після цього політик розірвав усі зв’язки з олігархом. При цьому, Медведчук став першим, кого запросили на програму «Велике інтерв’ю з великим політиком» після того, як на каналі з’явилося нове керівництво.

Коли у гостя програми запитали про зближення в сфері політики з українським олігархом Коломойським, він розповів, що у нього немає ніякого зближення з олігархом, а вже тим більше політичного. Також додав, що останній раз він спілкувався з бізнесменом ще чотири роки тому, після його призначення губернатором Дніпропетровської області. З часів їх останнього діалогу, депутат обірвав всі зв’язки і контакти з бізнесменом, не кажучи вже про політичні контакти. Крім цього, політик заявив, що нічого спільного в сфері політики у нього з бізнесменом бути не може. На питання чому, він відповів, що це вже особиста справа його і олігарха.

Обговорюючи взаємини Ігоря Коломойського з екс-прем’єром Юлією Тимошенко, Медведчук сказав, що йому про це нічого невідомо. Про наміри бізнесмена надати підтримку екс-прем’єру Тимошенко на виборах президента в наступному році дізнався з інтерв’ю. Також депутат заявив, що особисто у нього ніяких відносин з лідером «Батьківщини» немає.

Відзначимо, що в минулому місяці Медведчук казав про те, що він має намір об’єднатися з нардепом Рабиновичем і організувати рух, основним напрямком якого стане встановлення мирних відносин з Російською Федерацією. У той же час, повідомлялося, що нове керівництво каналу «112» безпосередньо пов’язане з Медведчуком.

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*