У Німеччині праворадикали влаштували сутички з правоохоронцями

фото: www.freiepresse.de

За інформацією Deutsche Welle стало відомо, що понад вісімсот жителів Хемница, який розташований в Німеччині, вийшли на вулиці в знак протесту. Протести представників праворадикальних рухів викликала загибель тридцатип’ятирічного чоловіка. Громадянин Німеччини загинув в суботу вночі від удару ножем в ході зіткнення, в якому брали участь близько десяти чоловік. Правоохоронці стверджують, що в зіткненні брали участь люди різних національностей.

Представники праворадикальних рухів, частина яких опинилася футбольними вболівальниками, через соціальні мережі звернулися до жителів із закликом зібратися біля пам’ятника Карлу Марксу і висловити протест проти іноземних громадян, які скоюють злочини в їх країні. Також повідомляється, що в неділю всі ці статті було вилучено.

В ході демонстрації представників правоохоронних органів закидали пляшками, а також деякі демонстранти організували бійку за участю поліцейських.

При цьому, в правоохоронних структурах ніяк не прокоментували ситуацію про напад протестувальників на мігрантів. Також в ході конфлікту один із співробітників поліції постраждав, незначні поранення отримали двоє городян.

Відзначимо, що через акції протесту і зіткнень в німецькому місті Хемніц, адміністрація прийняла рішення про скасування міського фестивалю.

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*