Сальвіні назвав ЄС «брудом», який негідний італійських грошей

фото: qha.com.ua

За інформацією зарубіжного інформвиданняя Euractiv повідомляється, що в ході виступу в невеликому італійському місті Пінцоло, італійський голова Міністерства внутрішніх справ Сальвіні вдався до жорсткої критики Європейського союзу. Міністр заявив, що ЄС в черговий раз показав небачений бруд, який не гідний італійського фінансування, і він має намір зупинити перерахування італійських грошей в бюджет Євросоюзу.

Зазначається, що таким чином міністр продемонстрував реакцію на недавню зустріч у Брюсселі, в процесі якої лідери країн-членів ЄС так і не змогли прийти до певного рішення, стосовно ста сімдесяти семи біженців з італійського корабля Diciotti. Сальвіні повідомив, що частину біженців готова прийняти католицька церква. Після зустрічі італійський віце-прем’єр Луїджі Ді Майо повідомив, що Європейський союз відвернувся від Італії. І додав, що якщо ЄС розраховує на виплату італійцями двадцяти мільярдів євро, то він повинен показати, що заслуговує цих грошей. Країни Європи повинні взяти відповідальність за вирішення проблеми, з якою італійська влада не може впоратися, на себе, оскільки Італія є частиною Європейського союзу.

Зазначимо, що до цього італійський міністр назвав українську Революцію Гідності фальшивкою і заявив, що Російська Федерація анексувала Кримський півострів на законних засадах.

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*