Rolls-Royce нам не конкурент — Порошенко

фото: twitter.com

Під час відвідання Петром Порошенко заводу «Зоря»-«Машпроект» в Миколаєві, там вирішили влаштувати пробний запуск газотурбінного двигуна потужністю 32 МВт, спроектований і виготовлений фахівцями підприємства.

Спостерігати запуск окрім Гаранта приїхала низка місцевих чиновників, починаючи від губернатора, мера та голови облради, закінчуючи депутатами.

Розроблена турбіна призначена для потреб транзиту газу, після її установки на компресорні станції вдасться заощадити безліч коштів.

Виступаючи перед робітниками заводу, президент пообіцяв державну підтримку підприємству, а також розповів про унікальний потенціал заводу, який не має аналогів у світі. Він заявив, що наші конкуренти в світі це General Electric, Simens і Rolls-Royce, пізніше уточнивши, що останній нам не конкурент, так як не виготовляє турбіни такої потужності.

Миколаївський Губернатор Олексій Савченко подякував Порошенку за підтримку заводу, окремо зазначивши, що завдяки Закону, підписаного президентом, держконцерн «Укроборонпром», в який входить «Зоря»-«Машпроект», може не повертати борги РФ.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*