В інтернеті активно обговорюють штани Клімкіна

фото: strana.ua

Вчора голова Міністерства закордонних справ України Павло Клімкін наніс візит в Авдіївку. При цьому зовнішній вигляд міністра став причиною масових обговорень серед інтернет-користувачів. Увагу привернули джинси, невідповідного розміру.

Питання про те, що міністр носить речі, які не відповідають його розміру, вже неодноразово обговорювалося в соціальних мережах. Наприклад, на офіційній сторінці Міністерства закордонних справ у Фейсбук з’явилася фотографія Клімкіна, на якій неозброєним оком можна помітити, що штани його були підвернені, причому не один раз.

фото: www.politforums.net

Також користувачі відзначають, що труднощі у міністра виникають не тільки з джинсами. Багато запитань у них виникає й стосовно костюму. Відзначається, що на черговій зустрічі в Нормандському форматі, представник українського Міністерства закордонних справ привернув до себе увагу своїм піджаком, який вочевидь відрізнявся від одягу інших дипломатів.

Промахи міністра з підбором одягу вже за традицією обговорюють блогери, політологи, журналісти. Один з блогерів Денис Гороховський цікавиться тим, чи не підтримує міністр своїм зовнішнім виглядом гаранта або ж штани йому мама на виріст купує. Своєю заявою блогер робить натяк на неохайний, завжди пом’ятий костюм голови держави. У цьому його підтримує політолог Олег Волошин, кажучи про канони протоколу дипломатів.

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*