Київ прийняв рекордну кількість туристів з-за кордону

фото: www.ukr.life

У Київській міській адміністрації повідомили, що за перші шість місяців поточного року столицю України відвідали близько 850 тис. іноземних туристів, що є рекордним показником за останні 4 роки. Раніше найбільшу кількість туристів з-за кордону було зафіксовано в 2013 році. Начальник управління з питань туризму та промоцій Антон Тараненко впевнений, що якщо потік туристів не зменшиться, то 2018 рік може стати рекордним за кількістю не тільки іноземних туристів, але й відносно внутрішнього туризму.

Тараненко зазначив, що в цьому році готелі та хостели виявилися більш підготовлені до притоку туристів, ніж в минулі роки. Показник завантаженості в поточному сезоні становить від 45% до 50%. Більш за все заповнені хостели та 3-зіркові готелі (90%). Тараненко підкреслив, що на даний момент переважають традиційні туристи, а з вересня до травня активізуються бізнес-туристи.

За словами Тараненко, за останні роки істотно змінився національний склад туристів, які приїжджають до Києва. Якщо раніше (2013-2014 рр.) серед них в основному були росіяни та громадяни пострадянських країн, то сьогодні на вулицях столиці можна побачити німців, американців, євреїв, турків, французів та англійців.

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*