Столичний суд відтягує розгляд скарги проти справи Авакова

фото: imgclf.112.ua

За інформацією ЦПК стало відомо, що столичний суд всупереч закону, відтягує розгляд позову з боку активістів через закриття «справи рюкзаків Авакова». Скарга стосується сина голови МВС Олександра Авакова, а також його колишнього заступника Сергія Чоботаря.

Ще 17 серпня ЦПК направив скаргу в один зі столичних судів з приводу прийнятого прокурором САП Василем Кричуном рішення про закриття кримінальної справи щодо сина голови МВС, а також його колишнього заступника.

ЦПК зазначає, що згідно з чинним законодавством, у суді зобов’язані були розглянути подану скаргу протягом п’ятиденного терміну, а він закінчився ще 22 серпня. Однак, на сьогоднішній день, в суді не тільки не розглянули скаргу, але і не прийняли рішення про дату судового засідання.

Один з юристів Центру Віталій Цокур сказав, що згідно з Кримінальним кодексом України, суд зобов’язаний зареєструвати скаргу, і в той же день він повинен призначити суддю, який буде вести цю справу. Таким чином, юрист наголошує, що суд не дотримується права громадян на оскарження рішення прокурора про закриття кримінальної справи проти Олександра Авакова і колишнього заступника голови МВС Сергія Чоботаря. Цокур додав, що, якщо суд так і не розгляне скаргу, то ЦПК звертатиметься у вищі судові інстанції.

Нагадаємо, до цього в САП повідомили, що кримінальну справу проти сина і заступника Авакова закрили через відсутність доказів їхньої обізнаності про те, що рюкзаки, які закуповувалися для Міністерства внутрішніх справ, були низької якості. Тому для порушення кримінальної справи немає жодних підстав.

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*