В Україні аналогове ТБ можуть частково зберегти до кінця року

фото: strana.ua

Українські ТРК стурбовані, що в зв’язку з переходом на цифрове ТБ вони будуть змушені припинити роботу. Головна причина в тому, що більшість місцевих телерадіомовників не мають ліцензії. На тлі цього українські ТРК звернулися до Кабінету міністрів з вимогою дозволити їм здійснювати мовлення в аналоговому режимі то кінця поточного року.

У Незалежній асоціації телерадіомовників відзначили, що підтримують ідею переходу на цифрове телебачення, оскільки це невід’ємний етап технологічного розвитку. У той же час представники асоціації впевнені, що для деяких ТРК це може стати серйозною проблемою. За часів президентства Януковича більшість з них не отримали ліцензії. У зв’язку з цим в Кабмін було направлено прохання створити спеціальний список місцевих ТРК, яким дозволять продовжити мовлення в аналоговому режимі до кінця 2018 року. Однією з вимог є створення групи фахівців, яка буде займатися оформленням ліцензій.

Нагадаємо, що другий етап відключення аналогового ТБ в Україні намічений на 1 вересня поточного року. До цього дня Кабміну необхідно внести в законопроект необхідні зміни.

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*