Гей з батальйону «Донбас» розповів про те, як воював на Сході України

фото: life.pravda.com.ua

Екс-боєць батальйону «Донбас» Віктор Пилипенко з позивним «француз» нещодавно зізнався в своїй нетрадиційній сексуальній орієнтації. Він розповів «Українській правді» про те, як воював на сході України.

Пилипенко став бійцем батальйону ще в 2014 році і прослужив там два роки на Південному напрямку. До батальйону він зміг потрапити тільки з другої спроби, це було вже після Іловайська. І зізнався, що тільки в Широкіно взяв участь в реальних бойових діях.

На думку бійця, найстрашніше, коли в людину стріляють з танкового озброєння. Міномет можна почути, при цьому кожен калібр характеризується своїм особливим звучанням. САУ теж має свій звук, який можна почути, поки снаряд летить у повітрі. А от коли працює танкове озброєння, то все, що можна почути – це звук снарядів, які вже розриваються та можуть перебувати зовсім неподалік.

Він пояснив, що походження його позивного «француз» бере свій початок ще в армійські часи, оскільки він є перекладачем англійської та французької мови.

Пилипенко розповів, що коли служив у батальйоні, то ніхто не знав про його сексуальну орієнтацію. Його кращий друг уже наприкінці служби почав здогадуватися. І весь час розпитував у бійця, чи є у нього кохана, але той весь час відмовчувався. Крім цього, Пилипенко дуже незграбно брехав щодо дівчини, і не збагнув, що потрібно було вибрати їй ім’я і зберегти якісь фальшиві фотографії з інтернету. У той же час, військовослужбовець зізнався у зверненні до послуг повій, щоб у його товаришів не з’явилося жодних підозр. Він боявся викриття і того, що це відіб’ється на їхній дружбі.

Пилипенко також розповів, що не соромиться поцілунків з коханим на публіці і вважає, що в Україні до цього повинно бути таке ж відношення, як і в Лондоні. Причому це стосується не тільки питань прав ЛГБТ. І підкреслив, що він за це воював.

Також боєць виразив образу, що праві радикали не йдуть воювати, оскільки на передовій сильний кадровий голод. Одній людині доводиться бути і стрільцем, і санітаром.

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*