Новий рекламний ролик Луценка викликав хвилю критики в Інтернеті

фото: ic.pics.livejournal.com

Після того, як на просторах Інтернету з’явилася соціальна реклама за участю генпрокурора України Юрія Луценка, користувачі соцмереж почали висувати припущення про те, хто профінансував створення даного ролика. На критику блогерів відреагувала прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган, яка намагалася довести, що Луценко сам оплатив рекламу.

На відео генпрокурор говорить, що населення України має навчиться відрізняти істину від брехливих обіцянок для протистояння тій хвилі популізму, яка очікує на них в наступному році. Користувачі соцмереж розкритикували соціальний ролик Луценка. У дискусію втрутилася прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган, заявивши, що створення ролика оплатила приватна особа. Дана заява викликала ще більшої критики і блогери почали писати про корупцію та хабарництво. Після цього Сарган повідомила, що приватна особа – це сам Юрій Луценко. І додала, що всі витрати будуть внесені в декларацію.

З огляду на розмір доходу генпрокурора за минулий рік (1 млн. 300 тис. грн.), він навряд чи міг дозволити собі крутити ролик в прайм-тайм, оскільки це обійшлося б йому в 20% від річного доходу. При цьому ролик крутять кілька разів на день, тому і сума збільшується.

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*