ФБР оприлюднило інформацію про найбільше шахрайство з акціями

фото: images1.persgroep.net

Федеральне бюро розслідувань оприлюднило інформацію про найбільше за всю історію шахрайство з акціями, до якого причетні громадяни Сполучених Штатів, Російської Федерації та України. Про це повідомило видання The Verge.

Протягом декілька років хакери викрадали з серверів фінансових новинних агентств документи, в яких були дані про майбутні операції. Отримані дані зловмисники передавали трейдерам, які аналізували злети та падіння акцій і успішно проводили низку дій на біржі. За весь час подібних дій хакери змогли привласнити понад 150 тисяч документів, взяти участь у 800 ставках і отримати від цього понад 100 млн. доларів.

У виданні зазначили, що у ФБР знали про угрупування ще в 2012 році, але через рік пошукових заходів хакерів не вдалося затримати. Керівник підрозділу кіберполіції України Сергій Демидюк повідомив, що після приїзду співробітників ФБР мешканець Києва Іван Турчинов не припинив зламувати сервера, а продовжив своє заняття, контрольований вже українськими силовиками. Демидюк зазначив, співробітники Служби безпеки змогли заробити на діях Турчинова, але СБУ відмовляється коментувати дану ситуацію.

Через три роки кількість учасників групи збільшилася, до них приєдналися два брати Аркадій і Павло Дубові, Віталій Корчевський. Влітку того ж року в Сполучених Штатах взяли під варту Корчевського та Аркадія Дубового. Їм інкримінували незаконне збагачення на суму близько 30 млн. доларів. Дубовий зізнався у скоєному, а Корчевський заперечує звинувачення.

Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*