Вокаліст Pink Floyd відкрито підтримав дії Росії в Криму

фото: 78.media.tumblr.com

Роджер Уотерс, рок-музикант родом з Великобританії та людина, що стоїть біля витоків всесвітньо відомої групи Pink Floyd, під час спілкування з журналістами зізнався, що вважає приєднання Криму Росією абсолютно законним. Слова музиканта викликали негайну реакцію в Україні, де його ім’я вже внесли в базу даних «Миротворця».

У своєму інтерв’ю російському виданню «Вести» Уотерс прокоментував події в Україні 2013 і 2014 років, зазначивши, що Революція гідності є ні чим іншим, як реалізацією плану США по зміні української влади. Рок-музикант додав, що скандал навколо приєднання Криму є безпідставним, оскільки Росія історично має всі права на дану територію. Під час спілкування з журналістами він заявив, що в розпалюванні конфлікту в Україні винна Вікторія Нуланд, яка раніше була офіційним представником Держдепу США.

Після публікації інтерв’ю, політичні висловлювання Уотерса викликали невдоволення в Україні, і він опинився в базі даних «Миротворця». В його словах побачили загрозу національній безпеці України, спробу виправдати дії Росії в Криму та антиукраїнську пропаганду.

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*