Німеччина і Франція проводять переговори про створення незалежної платіжної системи

фото: ideologs.com

З ініціативою створити «Єдину Європу» виступив голова МЗС ФРН Хайко Маас, який вважає, що європейські держави не повинні бути залежні від Сполучених Штатів Америки. Керівник МЗС заявив про укріплення самостійності Європи, а створення системи платежів, яка не залежить від Сполучених Штатів, тільки її посилить. Про це він написав у газеті Handelsblatt.

Також Bloomberg повідомляє, що європейські країни проводять переговори про формування автономної платіжної системи, яка дозволить ігнорувати санкції США щодо Ірану і Росії.

Голова Мінекономіки Франції Брюно Ле Мер на зборах Асоціації фінансових і економічних журналістів заявив, що французька сторона згодна з Німеччиною і вважає за необхідне створення фінансової системи, яка вбереже Європу від обмежень США. Він підкреслив, що необхідно створити дану систему ґрунтуючись на співробітництві Центральних банків Німеччини та Франції, оскільки Європейський інвестиційний банк вразливий перед Сполученими Штатами.

Створення нової системи дозволить уберегти відносини європейських компаній з Іраном, оскільки деякі з них вже припинили співпрацю з іранською стороною.
Система міжбанківських повідомлень SWIFT також може потрапити під обмеження, оскільки продовжує роботу з фінансовими установами Ірану.

Маас підкреслив, що незалежність Європи надасть можливість ігнорувати санкції і проти інших країн, які є стратегічними партнерами.

Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*