Поліція Одеси заарештувала студентів за поширення наркотиків

фото: mediad.publicbroadcasting.net

Співробітники відділу протидії наркозлочинності ГУНП в Одеській області помітили на одній з вулиць Одеси юнака, який робив закладки для людей з наркотичною залежністю. Пізніше з’ясувалося, що молодий чоловік виявився громадянином Туркменістану, який отримує освіту в одному з одеських вузів.

Під час слідства правоохоронці встановили, що молодий чоловік працював не один, а разом зі своїм співвітчизником, який навчається з ним в одному вузі.

Співробітники правоохоронних органів провели обшук у кімнаті гуртожитку, де проживали ці студенти. За підсумками обшуку поліції вдалося знайти наркотичні речовини, серед яких були марихуана, амфетамін та екстазі. Крім наркотиків, у студентів конфіскували й електронні ваги, які призначалися для розрахунку ваги препаратів.

На цій підставі, правоохоронці порушили кримінальну справу за частиною 2 статті 309 КК України. Наркотичні речовини, які конфіскували у іноземних громадян, були направлені на експертизу. Результати експертизи вплинуть на подальший розвиток кримінального провадження, а також на вирок, який оголосять студентам. На даний момент, правоохоронці все ще намагаються встановити місце, де затримані приймали наркотичні речовини.

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*