Українку вбили та розчленували у Мексиці

фото: s.err.ee

Мексиканське інформвидання El Sol de Puebla повідомляє, що в країні було вбито українку Ярославу Ненастіну. Відомо, що жінка зникла ще десятого серпня, та вже на цьому тижні її знайшли мертвою в муніципалітеті Уехоцінго.

Видання також інформує, що правоохоронці вже виявили та заарештували підозрюваного в убивстві мексиканця, якого звуть Албфонсо. Відомо, що громадянин Мексики познайомився з жінкою в одному із магазинів, після чого запросив її до себе додому. Ймовірно, що там він вбив жертву та розчленував тіло вбитої. Аби приховати злочин, він сховав всі докази, а тіло викинув у поле. Проте, поліція все ж змогла встановити особу загиблої за одягом та татуюванням, і також змогла знайти підозрюваного у злочині.

Крім цього, одна з жительок муніципалітету оприлюднила фотографію загиблої українки та попросила про матеріальну допомогу для її матері. Також знайома жертви Наталія розповіла кореспондентам, що хоча ймовірного убивцю Ярослави Ненастіної заарештували, але є інформація щодо можливого його звільнення.

До цього ж батьки вбитої жінки наголошують, що посольство України в Мексиці ніяк не допомагає у встановленні всіх деталей злочину. Відомо, що жертва народилася в столиці України, але вже протягом двадцяти років жила у Мексиці та мала двох дітей десяти та тринадцяти років.

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*