Поліція Вінницької області спростовує існування «маніяка»

фото: zib.com.ua

Співробітники правоохоронних органів звернулися до жителів Вінниці, щоб вони перестали розповсюджувати недостовірну інформацію. Прес-служба заговорила про це після резонансного повідомлення в соціальній мережі вінничанина Олега Пізняка.

Олег Пізняк заявив, що запобіг зґвалтуванню дівчини маніяком. У повідомленні сказано, що вони з дружиною почули крик з посадки біля будинку і вирішили перевірити, що там відбувається. Виявилося, що чоловік намагався задушити і зґвалтувати дівчину. На виклик співробітники поліції прибули через 15-20 хвилин, без кінологічної групи. Пізняк опублікував прикмети нападника, які змогла помітити дівчина.

У соціальній мережі ця історія отримала велике поширення, і користувачі неодноразово хвалили автора посту.
Через нетривалий час прес-служба поліції Вінницької області закликала припинити поширювати недостовірну інформацію, але факт нападу не заперечували. Вони повідомили, що потерпіла сама відмовилася відкривати справу на нападника і написала, що «претензій не має».

У відповідь Олег Пізняк заявив, що він опублікував правдиву інформацію, і дівчина планувала відкрити справу, але при підписанні документів її могли відмовити. Він підкреслив, що при подібних викликах необхідно задіяти кінологів, які здатні швидко знайти нападника.
Один з користувачів соцмережі підтвердив слова Пізняка, оскільки є очевидцем інциденту і учасником нетривалих пошуків.

Також були коментарі, в яких підтверджували присутність маніяка у Вінниці і відмітили, що він почав свою діяльність ще в 2010 році. Інші заявляють, що правоохоронні органи просто бездіяльні.

Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*