Уряд США вбив Боба Марлі

фото: cdn.shopify.com

Колишній агент ЦРУ Білл Окслі розповів, що він убив Боба Марлі через його відмову працювати на владу США. У 1974-1985 рр. на замовлення уряду США були організовані вбивства не менше 17 осіб, які були неугодні владі.

З розповіді Окслі стало відомо, що у далекому 1976-му році дві політичні сили намагалися залучити легендарного виконавця на свою сторону, адже у того були мільйони фанатів і послідовників, однак Марлі волів не втручатися в політику, тому відмовив цим партіям. Тоді проти нього і почалася війна.
Окслі було доручено усунути Короля реггі.

У ті роки стріляти в неугодних було вже не модно, перевага надавалась більш акуратним методам усунення. Тоді агент ЦРУ представився репортером «New York Times» і попросив співака дати інтерв’ю. Звичайно ж, Марлі не відмовив «репортеру» такого авторитетного видання. Коли вони з Окслі зустрілися, той подарував музиканту кеди Сonverse, всередині яких були вставлені голки з бактеріями, що викликають розвиток ракових клітин. Марлі тут же став приміряти взуття і, надягаючи на праву ногу, він закричав: “Оууучч!”. «Він уколовся цими голками… В той момент я зрозумів, що він не жилець».

Незважаючи на це «репортер», і він же агент ЦРУ Білл Окслі, почав дружити з Бобом Марлі, але не забував і про цілі своєї «дружби» – переконатися, що музикант хворий. Згодом навіть давав йому поради по лікуванню хвороби, але, як зізнається Окслі, це були такі поради, які б ніяк не поліпшили стан здоров’я Марлі.

Меланома досить швидко поширилася по організму співака, і він помер у віці 36-ти років. У 2014-му році під час дослідження останків Боба Марлі, вчені дали висновок, в якому говориться, що у виконавця реггі був досить рідкісний і дивний вид меланоми, який явно не спровокували сонячні промені, як вважалося раніше.

У свою чергу Окслі заявив, що ні краплі не шкодує про виконану роботу, оскільки впевнений у тому, що ідеологія і імідж США понад усе.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*