У столиці конфлікт між водіями іномарок закінчився стріляниною

фото: i.obozrevatel.com

Інформвидання OBOZREVATEL, посилаючись на власних інформаторів в правоохоронних структурах, повідомляє, що в неділю ввечері в одному з районів столиці між водіями сталася конфліктна ситуація, яка переросла в збройну сутичку. Повідомляється, що один з водіїв почав стрілянину.

За даними видання, два авто їхали в напрямку Севастопольської площі в одному з районів столиці. Водій Таврії підрізав BMW Х5. При цьому чоловік, який перебував за кермом BMW, вирішив розібратися із «кривдником», об’їхав Таврію і вийшов з машини. Водій другого авто не захотів вступати в конфлікт, не зупиняючись об’їхав іномарку. Але після того як водій Таврії приїхав на вулицю Мартиросяна, чоловік помітив, як біля нього паркується BMW, з якого вийшов водій і, використовуючи ломик, завдав ряд ударів по машині,що його підрізала. Після чого повернувся в авто.

У свою чергу водій Таврії кинув гумовий кийок в скло BMW. У відповідь власник BMW здійснив ряд пострілів в «кривдника» і почав бити його палицею. Після інциденту він покинув місце злочину, а водія Таврії госпіталізували з пораненнями грудної клітини.

Відомо, що в автомобіля BMW були номери Донецької області.

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*