Порошенко має намір виступити на засіданні Генасамблеї ООН у вересні

фото: sev.life

Український представник в ООН Володимир Єльченко заявив, що український голова Порошенко буде виступати на засіданні Генасамблеї ООН вже 26 вересня. Він зазначив, що візит голови країни на Генасамблею тільки готується і має розмиті часові рамки. Засідання має відбутися у період з двадцять четвертого по двадцять сьоме вересня.

Єльченко зазначив, що український лідер під час свого виступу має намір торкнутися питання розміщення миротворців на Сході країни і тематики голодомору. Також український голова планує зустрітися з генсеком ООН і з головою Генасамблеї.

Крім цього на засіданні будуть обговорюватися пропозиції, які не порадують дипломатів Російської Федерації. Дипломат зазначив, що російська делегація зіткнеться з низкою неприємних для неї сюрпризів, оскільки мова буде йти про Донбас та окупацію Кримського півострова.

Зазначимо, що до цього представник українського дипломатичного відомства в Сполучених Штатах Валерій Чалий згадував, що український лідер має намір у вересні нанести візит до Нью-Йорка і взяти участь у виступі на засіданні Генасамблеї ООН. Він зазначив, що зустріч президента України з головою Сполучених Штатів Дональдом Трампом поки тільки в планах.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*