В Британії визнали наявність проблем у видачі віз українцям

фото: thumbor.forbes.com

Британське МВС, на якому лежить відповідальність за видачу віз, вперше визнало, що має ряд проблем із наданням віз громадянам України. Представник українського дипломатичного відомства в Лондоні Наталія Галібаренко інформує, що між двома державами йде безперервний переговорний процес щодо надання віз, однак українська сторона не може погодитися з пропозиціями, які висуває Британія. Раніше Міністерство закордонних справ Британії перекладало відповідальність за це на МВС, підкреслюючи, що саме ця структура не готова до діалогу. Дипломат заявила, що визнання британським МВС наявності проблем з візами, можна розцінювати як гарну новину, оскільки два міністерства все ж дійшли спільної позиції.

Посол підкреслила, що в Лондоні заявили про роботу над ліквідацією проблем з видачею віз, але це зовсім не означає, що вимоги до України будуть спрощені. Але також в Британії повідомили українським представникам, що вони готові працювати над поліпшенням сервісу і над зменшенням часових рамок. До того ж британська сторона має намір не допускати таких ситуацій, коли люди платять гроші для отримання термінової візи, а їх документи не повертаються з Варшави ще протягом двох тижнів. Якщо ж люди розраховують на отримання візи протягом чотирнадцяти днів, то в цей термін вони повинні її отримати.

Однак, крім хороших новин є і погані, які полягають в тому, що Британія відмовляється спрощувати процес отримання віз українцями, хоча раніше всіляко підтримувала введення в Україні безвіза з Європою. Посол додала, що українській стороні хотілося б, щоб питання з візами вирішилося зараз. Дипломат сподівається, що Британія все ж погодиться на спрощення умов.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*