Повернення «Новачка» або нові пригоди «руки Кремля»

фото: Svaboda.org

Не встигли ще вщухнути пристрасті по так званому «отруєнню» Скрипалів, яке так і не було доведено, незважаючи на гучні заяви британських, а разом з ними і американських властей, як у британському місті Бат (графство Сомерсет) знайшли нову жертву «руки Кремля».

Тіло молодого, двадцятирічного юнака було знайдено в його ж квартирі. За заявою поліції це могло бути отруєння невідомим (поки) засобом. Співробітники поліції, які перебували на місці злочину, відчули себе жахливо, вдихаючи повітря в квартирі. Приміщення було відразу ж ізольовано, і майже квартал навколо був перекритий з-за можливого отруєння інших жителів міста.

За словами поліції, симптоми дуже нагадують дію так званої бойової отруйної речовини з вже відомою назвою «Новачок»… Для чого потрібно було вбивати настільки вишуканим способом 20 річного юнака, поліція не пояснила.

Та й навіщо? Адже головне зробити гучне звинувачення, і нехай звинувачений виправдовується!

Як зараз, наприклад, відбувається в Сирії, де коаліція американських, французьких і британських сил вже робила інсценування застосування хімічних отруйних засобів в районі Дума. За повідомленнями західних ЗМІ, в результаті цієї атаки загинули десятки, якщо не сотні мирних жителів. Але, як пізніше з’ясували незалежні репортери, жодної жертви даної атаки, крім постановочних сцен, так і не було надано.

І зараз, коли США гучно оголосили, що в регіоні Ідліб планується нова химатака на мирних громадян, варто очікувати чергової інсценізації, з подальшим звинуваченням Асада, а разом з ним і російських військ, які вже попередили, що американські кораблі з крилатими ракетами, які працюють спільно з “британськими спецслужбами”, будуть інсценувати хімічну атаку на село Кафр-Зайта на південь від Ідліб, щоб створити привід для ракетних ударів Заходу і США”.

Хочеться задати лише одне питання – вам мало жертв?

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*