В Україні відновлюють психологічне здоров`я учасників бойових дій

фото: www.mil.gov.ua

На офіційному сайті Міністерства оборони України з’явилася інформація, що українські військовослужбовці, які брали участь в бойових діях і тепер будуть переведені в запас, пройшли курс психологічного відновлення. Даний захід організовано за підтримки НАТО та громадської організації «Ліга офіцерів».

Ініціатори проведення тренінгів впевнені, що ця програма допоможе військовослужбовцям адаптуватися до життя після служби, а також зорієнтує їх на те, як використовувати набутий досвід у повсякденному житті. В Україні провели вже кілька програм психологічного відновлення. Всього в них взяли участь 520 військовослужбовців. За словами тих, хто пройшов тренінгову програму, отримані знання дозволили адаптуватися в суспільстві, побудувати оптимістичні плани на майбутнє і з користю застосовувати набуті знання та навички.

У командному складі військових частин висловили надію, що подібні заходи дозволять здійснювати ефективний контроль за морально-психологічним станом солдатів, які брали участь в бойових діях, а тепер повертаються до цивільного життя. Подібну точку зору висловили військові психологи, зазначивши ефективність психологічного тренінгу «Шлях з бою додому».

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*