Колишній правоохоронець вбив товариша по службі

фото: ukranews.com

У Києві екс-поліцейський, перебуваючи в гостях у свого напарника, в стані алкогольного сп’яніння побив його до напівсмерті. Вбивця нещодавно покинув ряди службовців Нацполіії за власною ініціативою.

У середу 22 серпня, колишній співробітник правоохоронних органів купив спиртне і попрямував до свого товариша по службі, який проживав у сусідньому будинку на вулиці Звіринецькій. Під час розпивання спиртного, між чоловіками виник конфлікт і екс-поліцейський побив свого товариша.
Мати потерпілого виявила побитого сина і викликала бригаду швидкої допомоги. По приїзду співробітників «швидкої», чоловік, швидше за все, не відчуваючи пошкоджень через кількість випитого спиртного, відмовився проїхати до медичного закладу.

Через деякий час чоловік помер, а наступна бригада медиків констатувала низку пошкоджень внутрішніх органів. На місці побиття знайшли мотузку, тому не виключають можливої спроби удушення потерпілого, оскільки на шиї були синці.

Співробітники Нацполіції заарештували підозрюваного у нього вдома. Чоловіка можуть позбавити волі терміном на 10 років. У Нацполіції розповіли, що затриманий не заперечує пред’явленого йому звинувачення і кається у скоєному. Він зазначив, що скоїв злочини через сильне алкогольне сп’яніння.

Оскільки при працевлаштуванні у Нацполіцію необхідно проходити психологічні тести, то подібний випадок викликає питання, чому людина з неврівноваженою психікою знаходилася у її лавах. Можливо, співробітники медичного обстеження недобросовісно виконали свою роботу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*