Адвокати Януковича ініціювали введення санкцій проти Луценка

фото: images.unian.net

Юристи екс-голови України Януковича направили в Сполучені Штати та ЄС ініціативу про введення санкцій щодо генпрокурора країни Юрія Луценка, співробітників ГПУ, а також низки українських політичних діячів. Причиною такої ініціативи стала можлива причетність чиновників до руйнування інститутів правосуддя в державі.

Прес-центр одного з юристів Януковича Віталія Сердюка інформує, що адвокати подають ініціативу про створення переліку осіб, які безпосередньо чи опосередковано були причетні до злочинів проти держави та українського народу. Стосовно даних осіб необхідно буде ввести низку санкцій. У цей список слід включити генпрокурора Юрія Луценка і всіх його помічників, деяких нардепів з ВРУ, колегію суддів Оболонського районного суду, яка порушила чинне законодавство держави в питанні про втрати Кримського півострова, суддю Печерського суду, рішення якого часто суперечать законодавству, а також ряд інших осіб.

Сердюк вважає, що тільки введення санкцій з боку світового співтовариства допоможе зупинити незаконне руйнування правових основ у державі і перешкодити порушенню прав людини в країні. Юристи екс-президента вже повідомили у міжнародні структури про те, що в державі не дотримуються принципів правосуддя. При цьому, Сердюк додав, що під час попередніх зустрічей, які проходили у Європейському парламенті, Вашингтоні та Будапешті, уже підіймалося питання про ці порушення і відносно певних осіб були надані докази їх провини.

Крім цього, юристи Януковича поінформували Держдеп, дипломатичне відомство Сполучених Штатів, а також Бундестаг і інтернаціональні правозахисні організації про те, що чинна влада організувала стосовно юристів кримінальне переслідування. При цьому, адвокати наполягають, що подібні дії української влади спрямовані на те, щоб приховати правду про події, які відбувалися в 2013 і 2014 роках.

На даний момент в Оболонському суді столиці розглядається справа стосовно екс-голови держави Януковича, якому висунули звинувачення відразу за трьома статтями КК України. На минулому судовому засіданні прокурор вимагав визнати екс-лідера винним і засудити його до п’ятнадцяти років тюремного ув’язнення. Продовження слухання заплановано в столичному суді на тринадцяте вересня.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*