У ЗСУ з’явилася лабораторія для перевірки продовольства

фото: www.mil.gov.ua

Міністерство оборони України повідомило, що має намір боротися з недобросовісними постачальниками харчових продуктів для військовослужбовців. Для цього будуть використовувати спеціальну пересувну лабораторію, яка вже передана в експлуатацію. Всього закупили три мобільні комплекси, два з яких незабаром поїдуть в район проведення Операції об’єднаних сил, де перевірять якість харчових продуктів.

Головна мета «лабораторії на колесах» – це комплексна перевірка безпеки і якості солдатської їжі, яка буде здійснюватися в польових умовах. Екіпаж машини-лабораторії складатиметься з 3 людей, розганятися вона може до 85 км / год. Пересувний комплекс є двоскладним : бактеріологічна лабораторія та лабораторія ветеринарно-санітарної експертизи. У Міноборони зазначили високу швидкість, з якою може працювати мобільний комплекс (від 40 до 50 експертиз на день).

Лабораторія була створена за підтримки фахівців з НАТО, які проконсультували українців стосовно передових методів перевірки якості харчових продуктів в польових умовах. Сама машина була створена вітчизняними конструкторами. У Міноборони висловили надію, що оновлене обладнання дозволить ефективніше піклуватися про здоров’я українських військових.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*