Поліцейські займалися пограбуванням на тернопільському вокзалі

фото: ua.news

У прес-службі департаменту внутрішньої безпеки Нацполіціі України повідомили, що в Тернополі 5 співробітників поліції затримані за підозрою в пограбуванні та здирстві. Поліцейські шантажували пасажирів залізничного вокзалу загрозою адміністративного покарання з метою отримання матеріальної вигоди.

У департаменті повідомили, що на даний момент зафіксовано 5 пограбувань, в яких підозрюються співробітники Тернопільського ВП. Згідно з матеріалами розслідування, поліцейські вимагали гроші в осіб, які порушували громадський порядок: розпивали алкогольні напої, перебували під дією наркотичних речовин, не мали при собі документів. Підозрювані поліцейські відводили порушників для розмови в окрему кімнату, де пропонували уникнути адміністративного покарання за допомогою відкупу. Якщо у людини не було грошей, то вимагали віддати цінні речі.

В ході обшуку, проведеного в місцях проживання підозрюваних, були виявлені речі постраждалих, а також близько 1 тис. доларів і 28 тис. гривень.

Якщо вину поліцейських буде доведено, на них очікує тюремне ув’язнення терміном від 4 до 6 років. На даний момент суд працює над обранням запобіжного заходу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*