Порошенко помітив російське втручання в українські вибори

фото: cdn-3.expansion.mx

На офіційному сайті президента України повідомили, що глава держави виявив російське втручання в українські вибори. І підкреслив, що Росія намагається вплинути на результати шляхом створення безлічі акаунтів в соцмережах.

Гарант заявив, що кращі IT-компанії зафіксували велику кількість фейкових акантів з російською реєстрацією. Порошенко вважає, що Кремль таким способом намагається поширити серед українських громадян невпевненість у європейському векторі розвитку. Глава держави підкреслив, що Росія напрактикувалася подібним втручанням під час Brexit і референдуму в Нідерландах.

Порошенко зазначив, що Росія має великий вплив у соціальних мережах, медіа та кіберпросторі. І вважає, що завдяки цьому Кремль шкодить державному порядку в інших країнах, але намагається виправдати свої дії, маскуючи їх демократичними принципами.

Президент України заявив, що на даний момент необхідно, при підтримці інших держав, створити систему, яка зможе захищати від стороннього втручання у внутрішню політику.

Нагадаємо, 7 серпня Порошенко повідомив, що Росія готує втручання в українські вибори, щоб зруйнувати взаєморозуміння між ЄС та Україною.
22 травня Російській Федерації дорікнули у втручанні в референдум в Каталонії 2017 року.
Також, під час президентських виборів в США 8 листопада 2016 року надходили численні звинувачення про втручання російських хакерів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*