Українські ВМС збільшать масштаби своєї присутності в Азовському морі

фото: images.unian.net

На офіційній сторінці ВМС України сказано, що в Києві ухвалили рішення збільшити кількість кораблів і морських піхотинців в акваторії Азовського моря.
До таких заходів змушені вдатися, щоб захистити рубежі держави та стабілізувати мирну діяльність в морі, вказано у повідомленні ВМС.

Раніше екс-командувач ВМС країни Сергій Гайдук припустив, що Російська Федерація планує зробити Україну континентальною країною, обмеживши їй доступ до моря.
21 серпня прес-секретар прикордонного відомства України Олег Слободян повідомив, що російські співробітники прикордонної служби зупинили для огляду 150 суден іноземних компаній, які прямували в українські порти в акваторії Азовського моря. Екіпаж змушений чекати кілька днів, щоб продовжити маршрут. Росія перевіряє кораблі в зоні, що не контролюється українським прикордонникам.

Віце-адмірал Петро Святашов прокоментував подібні дії України та повідомив, що плани є провальними, оскільки глибина морського дна не дозволить наростити корабельну присутність, і грошей на це немає. Святашов додав, що всі прикордонні дії в Азовському морі зазвичай проходять на катерах.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”

Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*