У Харківській області пройдуть навчальні збори резервістів

фото: www.mil.gov.ua

Міноборони повідомляє, що у Харківській області в рамках навчання почалися збори військовозобов’язаних оперативного резерву другої черги. До зборів були залучені понад двох тисяч осіб, триста з яких – офіцери. Відомство повідомляє, що про місце, дату та час зборів усіх резервістів було сповіщено завчасно.

Усі військовозобов’язані пробудуть на території військового комісаріату Харківської області протягом декількох днів, де всіх їх розділять на підрозділи. Під час зборів резервісти повинні будуть прийняти присягу на вірність народу держави, після чого з ними проведуть практичні навчання зі спеціальної, військової, медичної та тактичної підготовки. Крім цього, в ході зборів відпрацюють злагодження відділень в складі батальйонів та рот.

Командир бригади територіальної оборони підкреслив, що надалі протягом десяти днів з військовослужбовцями будуть проводити навчання з теоретичною й практичною частиною. Поєднання теорії та практики дозволить за дуже короткий відрізок часу добре підготувати резервістів Харківської області. Після проведення зборів та навчань, всі військовозобов’язані зможуть повернутися додому.

Водночас, в Міністерстві звертають увагу, що резервістів ніхто не збирається відправляти в зону ООС. Військовослужбовці, які повинні явитися на збори будуть закріплені за територіальною обороною Харківської області. Вони не будуть направлятися до інших військових частин ані зараз, ані в майбутньому.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*