У столиці Німеччини буде відновлений фрагмент Берлінської стіни

фото: dyscover24x7.files.wordpress.com

Інформвидання Associated Press повідомило про тимчасове відновлення частини Берлінської стіни, що розділяла Федеративну Республіку Німеччини і Німецьку Демократичну Республіку в період з 1961 по 1989 роки. Повідомляється, що стіна буде відновлена фрагментарно кількома художниками в ході арт-проекту.

Сам проект буде реалізовуватися у другій половині жовтня і продовжиться чотири тижня. Для того щоб люди змогли прийти до об’єкта реставрації, їм необхідно буде придбати візу, її вартість складатиме п’ятнадцять євро. Відвідувачам доведеться відкласти свої мобільні телефони, натомість їм видадуть смартфони, які будуть містити в собі індивідуальні маршрути екскурсії, у ході проведення якої передбачається ознайомлення з документальними відеоматеріалами. Крім цього, в процесі екскурсії відвідувачі зможуть сходити на виставку, а після їх чекає концертна програма.

Організатори проекту повідомляють, що їх мета полягає в тому, щоб донести до людей атмосферу минулого, щоб вони відчули подорож в іншу державу та усвідомили, як це – втратити почуття свободи.

Зазначимо, що до цього одно з німецьких ЗМІ повідомляло про громадянина Німеччини, історика Крістіана Борманна, який виявив невідомий раніше уламок Берлінської стіни.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*