Герцоги Сассекскі вибрали відомих хрещених для свого первістка

фото: static.err.ee

Закордонне інформвидання Mirror інформує, що члени правлячої сім’ї Великобританії Меган Маркл і принц Гаррі вже вирішили, хто буде хрестити їх першу дитину. Повідомляється, що на роль хрещених для свого майбутнього малюка, подружжя обрало відому голлівудську пару, а саме Джорджа і Амаль Клуні.

Інформвидання підкреслює, що голлівудські зірки дуже зраділи наданої честі і без роздумів дали позитивну відповідь на пропозицію. У свою чергу подружня пора Клуні попросила членів королівської родини дати обіцянку, що вони стануть хресними їх майбутньої дитини, якщо та з’явиться на світ.

До цього повідомлялося, що герцоги деякий час були гостями у сім’ї Клуні в Італії. Вони прибули в Сардинію ще 16 серпня, і три дні жили на віллі голлівудської зірки. Меган Маркл і Амаль Клуні велику частину часу приділяли догляду за дітьми, в той час як їхні чоловіки проводили час за грою в баскетбол. В день перед від’їздом, подружжя влаштувало велику вечерю, де зібралися близько п’ятнадцяти друзів пари.

Нагадаємо, що раніше зведений брат Меган Маркл повідомляв, що члени королівської сім’ї зневажливо ставляться до родини герцогині. Розповів, що вона майже не приділяє часу своєму батькові. Крім цього, після весілля Меган Маркл стала дуже зарозумілою, і її не хвилюють проблеми родичів, які виникли після набуття нею нового статусу в Великобританії. Брат Маркл не може зрозуміти, чим його родичі відрізняються від сім’ї Міддлтон, яких королівська сім’я прийняла дуже тепло.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*