Прикордонник порвав паспорт українця, який вирішив переїхати в Крим

фото: www.deschide.md

У прес-центрі прикордонного управління Федеральної служби безпеки РФ інформують, що співробітники прикордонної служби Російської Федерації затримали українця, який намагався нелегально потрапити на територію Кримського півострова.

У повідомленні сказано, що заарештований українець пояснив, що до затримання цілком законно намагався приїхати в Росію. Він повідомив, що коли перетинав кордон, на українському КПП прикордонник порвав його паспорт. До таких дії прикордонника підштовхнув той факт, що українець заявив про переїзд у Крим на ПМЖ.

Після такого вчинку прикордонника, 32-річний українець прийняв рішення перетнути кордон з Російською Федерацією в обхід українському КПП. Однак його помітили поблизу Перекопської затоки. Співробітникам прикордонної служби РФ вдалося встановити, що затриманий більше п’ятнадцяти років жив і працював на території Італії, однак потім приїхав в Одесу. Вже в цьому році він прийняв рішення переїхати до Криму, де проживають його рідні, і стати громадянином РФ.

Відзначається, що проти українця було відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 322 КК Росії за фактом нелегального перетину держкордону РФ. Зараз йому обрали запобіжний захід у вигляді особистої поруки. Поки слідство буде з’ясовувати всі обставини, за чоловіком будуть доглядати його родичі. Паралельно з цим, українець може займатися оформленням російського громадянства.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*