У Сумах чорношкірого британця відмовилися обслуговувати в ресторані

фото: pbs.twimg.com

В Сумах чорношкірого громадянина Британії не пустили в ресторан, в який він відправився з нареченою.

Наречена громадянина Британії Дар’я зняла на камеру слова офіціанта закладу, який повідомив, що доступ в ресторан їм закритий, і обслуговувати їх ніхто не буде. При цьому офіціант додав, що заклад є приватною власністю.

Халід Айман має сомалійське і британське громадянство. Він повідомив, що спочатку не зрозумів, що трапилося, проте коли йому пояснили суть проблеми, то був сильно вражений. Халід підкреслив, що якщо б у нього була біла шкіра, світле волосся і очі, то подібних проблем би не виникло. Він обурився такою ситуацією і заявив, що якщо Україна має намір стати частиною Європейського Союзу, то не може допускати в своїй країні дискримінації. У країнах Європи такі дії неприпустимі. Він додав, що утиск людей за расовою ознакою взагалі не повинен допускатися ні в одній державі.

Його наречена Дар’я розповіла, що вони разом вже більше семи років. Вона дуже хотіла показати коханому свою країну і місто, в якому живе. Дівчині дуже соромно, що в її місті є такі люди.

Одночасно з цим, власниця закладу Людмила Мурай не бачить в діях офіціанта нічого поганого. Вона заявляє, що ніякого утиску або расизму в її ресторані немає. Подібні дії були прийняті для забезпечення безпеки. Вона вважає, що люди арабської національності схильні влаштовувати погроми в закладах через українських дівчат.

Зазначимо, що прояв расизму для України не є новим. До цього в червні у Львові група екстремістів здійснила напад на циганське поселення, де один з жителів був зарізаний.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*