На Львівщині винуватець смертельного ДТП виявився сусідом загиблих

фото: lviv.molbuk.ua

У Бродівському районі поблизу Львова співробітник поліції, який в стані алкогольного сп’яніння став винуватцем смертельної аварії, виявився сусідом загиблих учасників ДТП. Мешканці населеного пункту Пеняки, де проживали учасники аварії, повідомили, що співробітник поліції раніше був військовослужбовцем АТО.

Відомо, що загиблі хлопці були хорошими друзями. Тарасу було вісімнадцять років, а Богдану – дев’ятнадцять. Голова сільської ради Іван Горобьевський повідомив, що Богдан встиг закінчити училище, і повернувся додому з Польщі. А Тарас ще не отримав освіту і приїхав у село з Болгарії, після закінчення практики.

фото: images.unian.net

Горобьевський також розповів, що співробітник поліції Назар до того, як поїхав служити на Донбас, працював у правоохоронних структурах. В зоні АТО він служив на одному з блокпостів. Після того, як закінчив військову службу, повернувся в село і знову пішов на роботу в поліцію. У вечір аварії поліцейський прямував в сусідній населений пункт, де відзначали храмове свято, після якого повинна була відбутися дискотека. Правоохоронці повідомили, що на момент аварії поліцейський був у нетверезому стані.

Батько поліцейського є місцевим депутатом і директором школи. Однак після ДТП у нього стався інсульт і зараз він перебуває в медичному закладі. Мати та сестра співробітника поліції теж нещодавно повернулися додому, до цього вони їздили на заробітки.

Голова сільради повідомляє, що той факт, що учасники аварії виявилися сусідами, істотно ускладнює ситуацію. Оскільки їх родичі постійно сваряться. Батьки загиблих весь час звинувачують сусідів у смерті своїх дітей.

Сам же винуватець аварії зараз знаходиться в слідчому ізоляторі. Відносно нього відкрито кримінальну справу. Тепер поліцейському загрожує тюремне ув’язнення терміном від семи до дванадцяти років.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Спасибі за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*