Експерти спрогнозували дії Порошенко на тлі прийдешніх виборів

фото: news247.com.ua

Українські політологи зробили припущення, що майбутні президентські вибори в Україні можуть бути зірвані. За словами експертів, зацікавлений в цьому нинішній президент країни Петро Порошенко, оскільки його низький рейтинг не дозволить протриматися при владі ще один термін. Для Порошенка куди вигідніше перенести вибори, або дискредитувати опонентів.

Як докази були приведені дані соціологічних опитувань, які відображають рівень підтримки того чи іншого кандидата. Рейтинг нинішнього президента не більше кількох відсотків, в той час як в опозиції стрімко збільшується кількість прихильників. Відтак, у Порошенка залишається єдиний шанс протистояти опозиції – це дискредитувати її, що він і зробив, звинувативши опонентів у співпраці з Росією.

На думку політологів, велике значення має позиція США. Якщо МВФ видасть кредит Україні, то це буде свідчити про те, що американці зацікавлені у виборах. Якщо гроші не надійдуть, то Сполучені Штати продемонструють байдужість до політичних змін в Україні та до того, хто очолить державу.

Нагадаємо, що Порошенко досі не зробив заяву щодо наміру брати участь в президентських виборах 2019 року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*