Міноборони України самовільно захопило 52 тис. гектарів землі

фото: politeka.net

Проект «Марлін» повідомив, що в рамках ревізії Міністерства оборони України, яку провела Держаудитслужба, були виявлені масові порушення. Згідно з даними аудиту, Міноборони самовільно захопило близько 52 тис. гектарів землі, при цьому будівлі міністерства, розташовані на цій території, знаходяться у неналежному стані. Загальна сума збитків, завдана державі внаслідок неправомірних дій Міноборони, склала 88 млн. гривень.

Держаудитслужба при проведенні ревізії враховувала дані про діяльність Міноборони з 2016 по 2018 рр. За словами експертів, у зв’язку з відсутністю правоустановчих документів, які б регулювали розподіл земель, захоплені міністерством території вже неможливо повернути. У Харкові та Полтаві квартирно-експлуатаційні відділення (КЕВ) незаконно захопили приблизно по 800 га землі, а в Хмельницькому – близько 300 га.

В ході перевірки було виявлено, що 1,3 тис. будівель Міноборони (відділення, частини тощо) знаходяться в аварійному стані та потребують ремонту. У зв’язку з цим, солдати змушені проживати в наметах, а не в спеціально облаштованих будинках, де є мінімальні комфортні умови (вода та тепло).
Результати аудиту передані для ознайомлення співробітникам правоохоронних органів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*