Міністр інфраструктури залишається головним популістом в Кабміні

фото: storage1b.censor.net

Проведений українськими журналістами підрахунок кількості обіцянок, які дали члени Кабміну за період з 1 по 29 серпня поточного року, свідчить про зниження рівня популізму в Україні. З 16 обіцянок були виконані 9, а провалені тільки 3. Близько 30% обіцянок давалися у сфері інфраструктури, 21% – з питань соціального захисту та охорони здоров’я, 18% – в економічній сфері.

Лідером за кількістю обіцянок знову став міністр інфраструктури Володимир Омелян. За словами міністра, в Україні буде створено Центр транспортних інновацій, на базі якого фахівці спробують впровадити в українську транспортну систему Hyperloop-технологію. Крім того, Омелян пообіцяв, що з 2020 року на дороги будуть виділяти не менше 65 млрд. гривень. Серед виконаних обіцянок Омеляна зафіксовано створення Морської адміністрації.

У серпні прем’єр-міністр Володимир Гройсман пообіцяв, що Україна зможе зменшити зовнішній борг за 10 років. Однак у цьому ж місяці він не дотримав обіцянку щодо запуску роботи Фонду розвитку інновацій.

Арсен Аваков став ще одним чиновником, в арсеналі якого є невиконані обіцянки. Раніше міністр внутрішніх справ заявив, що у відділення поліції Сумської області в липні буде передано обладнання для цифрового радіозв’язку. За повідомленням Нацполіціі, реалізувати проект планують тільки в кінці поточного року, а не в установлений Аваковим термін.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*